Halving complete 4-partite graphs

DSpace/Manakin Repository

aaK citaci nebo jako odkaz na tento záznam použijte identifikátor: http://hdl.handle.net/10084/58073

Show full item record


Title: Halving complete 4-partite graphs
Author: Fronček, Dalibor
Sirán, Jozef
Date issue: 2000
Citation: Ars combinatoria. 2000, vol. 55, p. 43-63.
URI: http://hdl.handle.net/10084/58073
ISSN: 0381-7032
Type: Article
Access rights: Fulltext Request
Počet citací dokumentu:

Files in this item

Files Size Format View

There are no files associated with this item.

This item appears in the following Collection(s)

  • Publikační činnost VŠB-TUO / Publications of VŠB-TUO [1954]
    Kolekce obsahuje bibliografické záznamy publikační činnosti (článků) akademických pracovníků VŠB-TUO v časopisech (a v Lecture Notes in Computer Science) registrovaných ve Web of Science od roku 1990 po současnost.

Show full item record

Search DSpace


Advanced Search

Navigation

Browse

My Account

Statistics