Zobrazit minimální záznam

dc.contributor.authorGenčev, Marian
dc.date.accessioned2012-01-20T09:21:51Z
dc.date.available2012-01-20T09:21:51Z
dc.date.issued2011
dc.identifier.citationThe Ramanujan Journal. 2011, vol. 25, issue 3, p. 369-387.cs
dc.identifier.issn1382-4090
dc.identifier.issn1572-9303
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/10084/89855
dc.language.isoencs
dc.publisherSpringercs
dc.relation.ispartofseriesThe Ramanujan Journalcs
dc.relation.urihttp://dx.doi.org/10.1007/s11139-011-9303-4
dc.subjectinfinite seriescs
dc.subjecttransformationscs
dc.subjectsummation theoremscs
dc.subjecthypergeometric functioncs
dc.titleA transformation of certain infinite series based on the non-local derangement identitycs
dc.typearticlecs
dc.identifier.locationVe fondu ÚKcs
dc.identifier.doi10.1007/s11139-011-9303-4
dc.type.statusPeer-reviewedcs
dc.description.sourceWeb of Sciencecs
dc.description.volume25cs
dc.description.issue3cs
dc.description.lastpage387cs
dc.description.firstpage369cs
dc.identifier.wos000297166900006


Soubory tohoto záznamu

SouboryVelikostFormátZobrazit

K tomuto záznamu nejsou připojeny žádné soubory.

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit minimální záznam